Informasjon

Trykk på linken for å se detaljert spillerliste med statistikk.

 

Spillerliste A-lag og B-lag 2017

Kamper for A-laget sesongen 2017:

Fossum 3 – 6 Folkets Klubb 2

Fossum 9 – 1 Vold

Fossum 4 – 2 Heddal 2

Gvarv 3 – 0 Fossum

Fossum 2 – 1 Kviteseid

Seljord 2 0 – 10 Fossum

Fossum 1 – 4 Siljan

Åmdal-Tokke 2 – 3 Fossum

Sundjordet 1 – 4 Fossum

Fossum 9 – 0 Skarphedin 3

Tinn 1 – 3 Fossum

Vold 0 – 3 Fossum

Heddal 2 4 – 3 Fossum

31/8 kl 1930: Fossum – Gvarv

8/9 kl 1930: Kviteseid – Fossum

14/9 kl 1930: Fossum – Seljord 2

21/9 kl 1930: Siljan – Fossum

29/9 kl 1930: Fossum – Åmdal-Tokke

6/10 kl 1930: Fossum – Sundjordet

8/10 kl 1400: Folkets Klubb 2- Fossum

14/10 kl 1500: Skarphedin 3 – Fossum

19/10 kl 1930: Fossum – Tinn

 

Kamper for B-laget sesongen 2017:

Fossum 2 1 – 3 Storm 3

Gjerpen 2 6 – 1 Fossum 2

Fossum 2 0 – 9 Urædd 2

Fossum 2 2 – 3 Herre

Fossum 2 0 – 5 Herøya

Borg 2 2 -1 Fossum 2

Helle 1 – 1 Fossum 2

Fossum 2 3 – 3 Gulset 2

Fossum 2 4 – 2 Skiens Grane 2

Bamble 5 – 2 Fossum 2

Fossum 2 3 – 10 Åfoss

Skiens Grane 2 10 – 1 Fossum 2

Fossum 2 1 – 2 Gjerpen 2

Urædd 2 9 – 0 Fossum 2

1/9 kl 1830: Herre – Fossum 2

7/9 kl 1830: Herøya – Fossum 2

15/9 kl 1930: Fossum 2 – Borg 2

22/9 kl 1930: Storm 3 – Fossum 2

28/9 kl 1930: Fossum 2 – Helle

5/10 kl 1930: Gulset 2 – Fossum 2

14/10 kl 1500: Fossum 2 – Bamble

20/10 kl 1930: Åfoss – Fossum 2

 

 

spillerliste2016

Kamper sesongen 2016:

Sannidal 2 3 – 2 Fossum

Fossum 5 – 1 Helle

Fossum 4 – 2 Herøya

Fossum 5 – 2 Gulset 2

Gjerpen 2 1 – 2 Fossum

Sundjordet 1 – 2 Fossum

Bamble 3 – 5 Fossum

Fossum 2 – 3 Siljan

Fossum 6 – 2 Sannidal 2

Helle 4 – 3 Fossum

Herøya 6 – 7 Fossum

Gulset 2 4 – 3 Fossum

Fossum 2 – 2 Gjerpen 2

Fossum 9 – 0 Sundjordet

Fossum 3 – 8 Bamble

Siljan 1 – 3 Fossum

 

 

Spillerliste2015

Kamper sesongen 2015:

Fossum 3 – 1 Skiens Grane 2

Gjerpen 2 0 – 3 Fossum

Fossum 0 – 2 Heddal 2

Åmdal-Tokke 6 – 3 Fossum

Fossum 3 – 3 Kviteseid/Høydalsmo

Snøgg 2 – 2 Fossum

Fossum 4 – 0 Skade 2

Rjukan 8 – 0 Fossum

Fossum 1 – 2 Ulefoss 2

Fossum 7 – 1 Gulset 2

Gvarv 2 – 1 Fossum

Skiens Grane 2 6 – 0 Fossum

Fossum 2 – 9 Gjerpen 2

Heddal 2 10 – 0 Fossum

Fossum 2 – 2 Åmdal-Tokke

Kviteseid/Høydalsmo 3 – 0 Fossum

Fossum 0 – 2 Snøgg

Skade 2 4 – 2 Fossum

Fossum 5 – 4 Rjukan

Ulefoss 2 6 – 4 Fossum

Gulset 2 6 – 3 Fossum

Fossum 0 – 7 Gvarv

Sponsorer